Tests

INESES GALANTES TALANTU KONKURSS

Rīgas Latviešu biedrības “Zelta zālē” 2018. gada 20. maijā

KONKURSA NORISE

10.00 – 11.15 Kategorija “Pūšaminstrumentu / sitaminstrumentu spēle”

Grigorijs Kaļnikovičs – Koncertkapričo
   atskaņo Patrīcija Bloma /saksofons/

Eižens Boca – “Lauku ainiņas”
Rodions Ščedrins – “Atdarinot Albenisu”
   atskaņo Kristians Kalva /trompete/

Klods Ašils Debisī – Rapsodija klarnetei un klavierēm, L.116
Pablo di Sarasate – Karmenas fantāzija klarnetei un klavierēm, 3. un 4. daļa, aranž. N.Balderu
   atskaņo Arturs Perts /klarnete/

Vladimirs Rotaru – “Kapričo” no svītas “Lauku ainiņas”
Jans Klarks – “Lielās vilcienu sacensības”
   atskaņo Terēza Tīrmane /flauta/

Pedro Ituralde – “Čardašs”
Pēteris Vasks – Melodija
   atskaņo Arturs Vīndedzis /saksofons/

Karls Hone – “Slāvu fantāzija”
Rodions Ščedrins – “Atdarinot Albenisu”
   atskaņo Mārtiņš Zujs /trompete/

11.15 – 11.30 Pārtraukums

11.30 – 12.45 Kategorija “Stīgu instrumentu spēle”

Jāzeps Vītols – Melodija
Kamils Sensānss – Introdukcija un rondo kapričiozo
   atskaņo Zane Baltābola /vijole/

Lūcija Garūta – “Dramatiskais moments”
Henriks Veņavskis – Skerco-tarantella
   atskaņo Taīse-Ticiana Geitus-Eitvina /vijole/

Pēteris Čaikovskis – “Pārdomas”
Žans Sibēliuss – Koncerts vijolei re minorā, op.47, 3. daļa
   atskaņo Andrejs Jegorovs /vijole/

Debora Hensone-Konanta – Baroka flamenko
   atskaņo Sofiia Lanskaia /arfa/

Silvius Leopolds Vaiss – Fantāzija
Īzaks Albeniss – “Astūrijas”
   atskaņo Pēteris Paulicāns /ģitāra/

Dmitrijs Šostakovičs – Koncerts čellam ar orķestri nr.1, 1. daļa
Gabriels Forē – “Pēc sapņa”
   atskaņo Emīlija Rozenšteina /čells/

12.45 – 14.15 Pārtraukums

14.15 – 15.30 Kategorija “Taustiņinstrumentu spēle”

Dmitrijs Kabaļevskis – Sonatīne op.13, nr.1
Klods Ašils Debisī – “Arabeska” nr.1
Jāzeps Mediņš – Noktirne
   atskaņo Ruslans Andrejevs /klavieres/

Juris Karlsons – “Miglainā rītā”
Rodions Ščedrins – “Humoreska”
   atskaņo Viktorija Dimereca /klavieres/

Gorka Hermosa – “Oda”
Dražans Kosoričs – Svīta: Moderato, Andante, Allegro moderato
   atskaņo Arkadijs Gorbunovs /akordeons/

///
atskaņo Daniela Grugule /klavieres/

Gorka Hermosa – “Ziemeļblāzma”
Rišārs Galiano – “Tango Klodam”
    atskaņo Alise Siliņa /akordeons/

Johans Sebastians Bahs – Prelūdija un fūga si minorā (LTK II)

Ferencs Lists – Mefisto valsis nr.1
   atskaņo Sofija Zaiceva /klavieres/

15.30 – 15.45 Pārtraukums

15.45 – 18.00 Kategorija “Vokālā māksla”

Georgs Frīdrihs Hendelis – Galatejas ārija Heart the seat of soft delight no operas “Akīds un Galateja”
Arvīds Žilinskis – “Komponistam”
   atskaņo Brigita Čirkše

Nikolajs Rimskis-Korsakovs – Sniegbaltītes ārija no operas “Sniegbaltīte”
Ukraiņu tautasdziesma Ой, я знаю, що грiх маю
   atskaņo Devika Evsikova

Johaness Brāmss – “Veltīgā serenāde”
Žoržs Bizē – Karmenas Habanēra no operas “Karmena”
   atskano Jeļena Garkavčenko

Volfgangs Amadejs Mocarts – Suzannas ārija Deh, vieni non tardar no operas “Figaro kāzas”
Žoržs Bizē – Mikaēlas ārija C’est des contrebandiers le refuge ordinaire no operas “Karmena”
   atskaņo Ilze Grēvele

Volfgangs Amadejs Mocarts – Dona Žuana ārija Il mio tesoro intanto no operas “Dons Žuans”
Pēteris Čaikovskis – Ļenska ariozo Я люблю Вас no operas “Jevgeņijs Oņegins”
   atskaņo Dainis Kalnačs

Pēteris Čaikovskis – Ļenska ārija Куда, куда вы удалились no operas “Jevgeņijs Oņegins”
Džuzepe Verdi – Mantujas hercoga ārija La donna è mobile no operas “Rigoletto”
   atskaņo Andris Kipļuks

///
   atskaņo Aleksans Klements

Pēteris Čaikovskis – Нет, только тот, кто знал…
Georgs Fridrihs Hendelis – Why do the nations” no oratorijas “Mesija”
   atskaņo Artis Muižnieks

Džoakīno Antonio Rosīni – Largo al factotum no operas “Seviljas bārddzinis”

Pablo Sorozabals – No puede ser no sarsuelas La Tabernera del Puerto
   atskaņo Albert Niedel

Antonio Vivaldi – Sposa son disprezzata no operas “Bajazets”
Gaetāno Doniceti – O mio Fernando no operas “Favorīte”
   atskaņo Marianna Zavadska

19.00 Rezultātu paziņošana un apbalvošanas ceremonija