Konkursa “Ineses Galantes talanti” partneri.

Ineses Galantes fonds izsaka pateicību saviem partneriem par atbalstu un uzticēšanos, uzsākot jaunu projektu “Ineses Galantes Talanti.LV”.

Sadarbībā ar Rietumu Bankas labdarības fondu, kā arī citiem atbalstītājiem, iecerēts šo projektu veidot kā nacionāla mēroga talantu atklāšanas platformu, kura palīdzēs valsts jaunajiem talantiem attīstīties un pilnveidoties, lai tālāk dotu savu ieguldījumu kultūras dzīvē un iedvesmotu citus.


“Bērnu un jauniešu izglītība, tai skaitā muzikālā, ir Rietumu Bankas labdarības fonda viens no prioritārajiem darbības virzieniem. Ceļā uz izcilu muzikālo karjeru svarīgs ir ne tikai talants, uzcītīgs darbs un profesionālu pedagogu palīdzība. Iespēja publiski uzstāties, piedalīties konkursos, salīdzināt savu priekšnesumu ar savu vienaudžu  sniegumu sniedz lielisku motivāciju turpmākai attīstībai un paver jaunas iespējas. Šo konkursu fonds atbalsta jau otro gadu pēc kārtas.  Mēs ceram,  mūsu sadarbība turpināsies un, iespējams, nākotnē kādu no  konkursa dalībniekiem mēs redzēsim uz pasaules lielākajām muzikālajām skatuvēm”.

Inga Šīna
Valdes priekšsēdētāja
“Rietumu Bankas labdarības fonds”