Konkursa “Ineses Galantes talanti” partneri.

Konkurss notiek sadarbībā ar labdarības fondu VIVAT Future, kas tieši atbalstīs talantīgus mūziķus un izpildītājus, kuriem talanta attīstībai nepieciešams vislielākais finansiālais atbalsts. Konkursa organizatori – Ineses Galantes fonds un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas mācībspēki sniegs profesionālas rekomendācijas un būs uzticams garants fonda VIVAT Future nodibinātās stipendijas pretendentu atlasē. Fonda VIVAT Future kopējais stipendiju fonds 2020.gada konkursa laureātiem bija 15813 eiro.

2021.gadā konkursa partneris būs Zviedrijas labdarības fonds Anders Wall Stiftelse, ar kuru konkursa dibinātāju Inesi Galanti saista silta draudzība, kā arī sena un auglīga sadarbība. Šogad viens no konkursa dalībniekiem iegūs tiesības pretendēt uz fonda ikgadējo grantu, kas tiek piešķirts jaunajiem vokālistiem. Noklausīšanās un stipendiātu atlasē var piedalīties Zviedrijas pilsoņi vai valstī studējošie, taču izņēmuma kārtā uz stipendiju varēs pretendēt arī viens no konkursa “Ineses Galantes talanti” laureātiem.

Īpaša balva uzvarētājam kategorijā “Publikas simpātija” no kompānijas “Mogolel” – dāvanu kārte Wellton Riverside SPA pakalpojumiem 200 EUR vērtībā.

Konkursu atbalsta: labdarības fonds Nākotnes Atbalsta fonds, Anders Walls Stiftelse, AS Latvijas gāze, labdarības fonds VIVAT Future, advokātu birojs KLOTIŅI // SERĢIS, Maserati Rīga, Rödl & Partner, Lavazza, tipogrāfija Eveko, A/S Antalis, Laima, Venden, ITAKA Latvija.

Informatīvie partneri: izdevniecība Rīgas Viļņi, žurnāli Vip Lounge, Ļubļu!, Otkritij gorod, L’Officiel, Titanium.